“All In White” Farkı

Kumaş

Kumaş koleksiyonumuz, dünyanın en üst düzey kumaş üreticilerinin Mısır Pamuğu (Mısır’da yetişen ve “Giza Pamuğu” ismi verilen, Nil Vadisinin rutubetli iklim şartları ve verimli topraklarında yetişen pamuk türü, ekstra uzun elyaflı olduğu için mükemmel gömlekler üretmede biçilmiş kaftandır.) ve Meander 71 gibi uzun elyaflı pamuklardan elde edilen iplikler kullanılarak üretilen kumaşlardan oluşur. Özel koşullarda yetiştirilen bu pamuklardan eğrilen ipliklerin elyaf uzunluğu, koleksiyondaki kumaşların incelik, ipeksilik ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip olmasını sağlıyor. “Compact” teknolojisiyle eğirilen iplikler, kumaşlara daha yüksek sürtünme haslığı kazandırırken daha tüysüz olmalarına yol açıyor, tüm pamuklu ürünlerde olduğu gibi vücuttaki teri emmekle kalmıyor, aynı zamanda tenin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir giyim çözümü de sunuyoruz..

Dikim

Kaliteli bir gömleğe ulaşmak için, kaliteli kumaşın yanı sıra dikim esnasında gösterilecek ustalık ve özen bizim için çok önemli.Özel olarak tasarlanan gömleklerimiz birinci sınıf el işçiliği ile üretilir. Kumaşından telasına, ipliğinden düğmesine kadar birinci sınıf ve doğal materyallerin şıklığını, konforunu hissedersiniz.

Üretimin doğru kalıplar ve dikim teknikleri gibi kritik detayları barındıran know-how’a sahip, konusunda uzman kişiler tarafından yapılması kaliteye ulaşırken en belirleyici özellikler bizim için.

Her mevsime özel doku

Doğal elyaf; gömleğe kişide olması gereken duruşu veriyor. Kişiye özel dikilmese de elyaf kullanımındaki titizlik nedeniyle her giyene özel dikilmiş gibi duran tüm kıyafetlerin sırrı bu. Doğal elyaf kışın sıcak kalırken yazın da hava alabilecek bir yapıya sahip. .

En iyi kalite doğallıktır

Sadece doğal elyaflar kullanılıyoruz. Bir “All In White” üzerinizdeyken deriniz nefes alıp vermeye devam ediyor ve bedeniniz hak ettiği değeri görmüş oluyor.
Doğa, bize en yüksek kaliteyi sağlıyor. Biz de onu şekillendirip size sunuyoruz.

Yıkama

 1. %100 pamuklu gömleklerin ütü tutabilmesi için özellikle 30 derece sıcaklıktaki suyla yıkanması, makinede kurutma yapmamanız tavsiye edilir.
 2. Kirli gömlekler fazla bekletmeden yıkanmalılar; çünkü kir ve terdeki asit ya da kullandığınız deodorant, kumaşı ve kumaşın renklerini bozabilir.
 3. Doğru deterjan kullanılmadığı durumda gömleğin renginde solma meydana gelebilir.
 4. Çamaşır suyu giysilere zarar verir. Kısa bir sürede giysilerin mukavemetinin azalmasına ve yırtılmasına sebep olur.
 5. Gömlekleri aynı özelliklere sahip ürünlerle birlikte yıkayın, yıkama esnasında dolaşımın sağlanması için makineyi tam doldurmayın. Hem gömleğin kolay ütülenebilmesi hem de daha uzun ömürlü kullanılabilmesi için yıkama sonrasında gömleği sıkmadan, askıda kurutun.

Ütüleme

Şık görünebilmek için giyilen gömleğin düzgün ütülenmiş olması önem taşıyor.
Kıyafetler arasında ütülenmesi en zor olanlarından biri gibi düşünülse de, özellikle pamuk oranı yüksek gömleklerde, bazı önemli detaylara dikkat edildiğinde gömlek ütüleme işlemini zahmetsizce gerçekleştirmek mümkün.

 1. “All In White” gömleklerin kumaşı %100 pamuklu olduğu için uygun olan yüksek sıcaklıkta ütüleyebilirsiniz.
 2. Gömlekler nemliyken ütülenmeli, tamamen kuruması beklenmemeli. Eğer tamamen kuruysa ütünüzün su püskürten düğmesine basarak gömleği nemlendirebilirsiniz.
 3. Ütünüzün buhar seviyesini de gömleğin kırışıklığına göre ayarlayabilirsiniz. Gömlek fazla kırışıksa buhar seviyesini yüksek seviyelerde tutabilirsiniz.
 4. Gömleği ütülemeye yakadan başlayın. Önce yakanın arka kısmını, daha sonra ön kısmını ütüleyin.
 5. Son olarak yakayı kat izinden düzgünce katlayın ve ütüyle yavaşça üzerinden geçin.
 6. Kol uçlarının önce iç kısmını sonra da dış kısmını ütüleyin. Kol ağızları düğme olan bölgelerdir ve ütülerken düğme zorluk çıkarabilir. Ütünün ucuyla düğmenin etrafından geçerek ütüleyebilirsiniz.
 7. Gömleğin sağ ve sol omuz kısımlarını ütü masasına geçirerek sırayla ütüleyin. Gömleğin kollarını, kat izine dikkat ederek ütü masasına yerleştirin.
 8. Kat izini bozmamaya özen göstererek kolları ütüleyin.
 9. Gömleğin ön iki tarafını sırayla ütü masasına geçirerek, kırışık yer kalmayıncaya kadar ütüleyin.
 10. Gömleğin tersini çevirin ve arka kısmını da ütüleyin.
 11. Arka kısmını da kat izlerine dikkat ederek ve kırışık bölge kalmayacak şekilde ütüleyin. Bazı gömleklerin arka kısmında çok küçük pileler bulunabilir. Pileli kısımları elinizle düzeltip ütüyle üzerine bastırın.